Autor:
Andres Tennus

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 2024

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus toimub 21. juunil 2024 algusega 13.00 ülikooli peahoone aulas.

Lõpetajatel palume koguneda aula ukse taha 10 minutit enne aktuse algust.

Kuna lõpetajaid on aulas üle 250, siis palume pereliikmetel ja külalistel jälgida aktust aula rõdult või otseülekannet peahoone auditooriumides.

Salvestisi saab hiljem vaadata videoportaalis http://www.uttv.ee.

Loe ka teavet, kuidas lõpetaja saab kätte lõpudokumendid, kui aktusel pole võimalik osaleda.

Lõpetajad, kes soovivad endale ülikooli teklit või sõrmust, saavad selle tellida ülikooli veebipoest shop.ut.ee. Sõrmusetellimused edastatakse iga kuu viimasel päeval kullassepale, kellel kulub sõrmuste valmistamiseks kuni kaks kuud. Teklihuvilistel soovitame esitada tellimus esimesel võimalusel, et tekkel enne lõpuaktust kätte saada. Nii teklid kui ka sõrmused saab kätte mugavalt pakiautomaadist või peahoonest. Ülikooli meeneid müüakse aktuste ajal ka peahoone ees.

Igal aastal soovivad lõpetajad teha mälestuseks pilte ülikooli peahoone ees. Lisaks peahoonele on toredad kohad isiklike fotojäädvustuste tegemiseks Tartus ka Pirogovi plats, kuhu on istutatud ülikooli lõpetajate auks iluõunapuu ja paigaldatud vilistlaste pink, ülikooli teklitega ehitud suudlevate tudengite skulptuur, õites botaanikaaed ja toomkiriku varemed (lõpetajatele on pääs toomkiriku tornidesse tasuta ja nende pereliikmetele kehtib sooduspilet).

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Värviline pilt kirjaga AOraamatukogu.

Ao- ja ööraamatukogu tulevad taas!

Pilt Tartu Ülikooli üliõpilasesindusest 2023. aastal.

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks