Bakalaureuseõpe

Bioloogia ja elustiku kaitse (180 EAP) õppekava ÕIS-is

Bakalaureuseastme üliõpilase õppetöö esimesel paaril aastal üldjuhul konkreetse osakonnaga eriti seotud ei ole, vaid ta läbib erinevate osakondade pakutavaid aineid vastavalt oma üldisele õppekavale. Spetsiifiliselt zooloogia osakonnaga tekib bakalaureuseüliõpilasel side alles alates sellest hetkest, mil ta hakkab koostama oma bakalaureusetööd zooloogia osakonna teadlase/õppejõu või doktorandi juhendamisel. Bakalaureuseastmes osakonna roll lõputöö juhendamisega enamasti piirdubki.

Bakalaureusetöö teema ja juhendaja leidmiseks zooloogia osakonnast soovitame kõigepealt a) tutvuda osakonna õppetoolide ja töörühmade kodulehtede ja pakutavate lõputöö teemadega ning seejärel b) pöörduda potentsiaalse juhendaja, vastava õppetooli juhataja või osakonna juhataja poole.

Bakalaureuse üliõpilastel on võimalik läbida ka välisõpingud. Välismaal õppimas käimine, sealhulgas praktika läbimine, annab väärtusliku rahvusvahelise kogemuse, laiendab silmaringi ning on kindlaks eeliseks tööturul. Selle sujuvamaks korraldamiseks on õppekavadesse integreeritud nn. mobiilsusaken, mille kohta leiad rohkem informatsiooni välisõpingute lehelt

Õppetoolide pakutavad lõputöö teemad

Bakalaureusetöö juhendid

Bakalaureusetööde tähtajad

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Tudengid õppimas

Ülikool toetab võimekaid esmakursuslasi praktiliste lisaõpivõimalustega